українська російська англійська
Володимир Гройсман привітав дипломатів із професійним святом
22.12.2016 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Дорогі колеги!

 

Вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників дипломатичної служби!

На дипломатів і працівників дипломатичних місій покладена відповідальна, нелегка та почесна місія – гідно представляти Україну на міжнародній арені, відстоювати національні інтереси та підтримувати позитивний імідж нашої держави. Це завдання вимагає глибокого розуміння світових політичних процесів, глобальних тенденцій, міжнародної кон’юнктури, зовнішніх безпекових, економічних, політичних, інформаційних викликів.

Сьогодні, коли Україна чітко задекларувала євроінтеграційні прагнення, наші дипломати та працівники дипломатичних місій гідно відстоюють інтереси держави у світі, сприяють поглибленню економічної, політичної, інтелектуальної співпраці із західними партнерами.

Україна повністю виконала зобов’язання перед Європейським Союзом щодо лібералізації безвізового режиму, доля якого тепер залежить винятково від політикуму ЄС. В умовах економічної війни та військової агресії проти України з боку Російської Федерації завдяки послідовним і зваженим дипломатичним зусиллям досягнуто безпрецедентне коаліційне рішення ряду світових країн – впровадження і продовження санкцій проти країни-агресора.

Окремо хочу відзначити результативну роботу нашої дипломатії в провідних міжнародних організаціях, таких як Організація Об’єднаних Націй, Організація з безпеки і співробітництва в Європі, Рада Європи, а також виділити співпрацю з країнами-партнерами на двосторонньому рівні.

Разом з тим попереду ще багато роботи. Сьогодні всі зусилля необхідно сконцентрувати на остаточній ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом і запровадженню для українців безвізового режиму.

Від імені Уряду висловлюю вдячність усім українським дипломатам і працівникам дипломатичних місій за послідовність і непохитність у захисті національних інтересів, підвищення авторитету нашої держави у світі, реалізацію стратегічних завдань. Ваші професіоналізм, інтелектуальний потенціал, відданість справі сприяють успішному виконанню історичної місії – утвердженню України як європейської держави та повноправного суб’єкта міжнародних відносин.

Бажаю усім міцного здоров’я та наснаги у роботі на благо України! Радісних і світлих новорічно-різдвяних свят, дорогі друзі!

 

З повагою

Прем’єр-міністр України                                             Володимир ГРОЙСМАН

версія для друку