українська російська англійська
Глава Уряду привітав енергетиків із професійним святом
22.12.2016 | 09:02
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Шановні друзі!

Вітаю з професійним святом – Днем енергетика!

Ми живемо в час епохальних змін, коли Україна в умовах безпрецедентних зовнішніх безпекових, економічних, інформаційних викликів відстоює свою незалежність і неухильно йде шляхом реформ.

Паливно-енергетичний комплекс як рушій національної економіки невпинно модернізується, зокрема, запроваджуються масштабні програми з енергоефективності, оптимізується ринок електроенергії, посилюється інтеграція до енергетичних мереж країн Європейського Союзу. Мета цих комплексних заходів – реалізація енергетичної незалежності України та запровадження політики жорсткого відстоювання національних інтересів.

Завдяки всім працівникам об’єднаної енергетичної системи України стало та ефективно функціонують усі сектори національної економіки – промисловість, виробництво, а також житлово-комунальне господарство. Переконаний, що високий професіоналізм у роботі, добросовісне виконання обов’язків українських енергетиків внесли вагомий внесок у подолання кризових явищ в економіці. Це дає можливість у подальшому реалізувати нашу головну стратегічну перспективу: запровадження сучасної моделі ринку електричної енергії в Україні.

Від імені Уряду висловлюю подяку всім енергетикам за наполегливу повсякденну роботу. Переконаний, що енергетична галузь і в подальшому вирішуватиме найскладніші завдання, забезпечуючи повноцінне функціонування національної економіки та комфорт наших громадян.

Бажаю всім енергетикам та їх родинам щастя, здоров’я, добробуту, радісних новорічних і різдвяних свят!

 

З повагою

Прем’єр-міністр України                                              Володимир ГРОЙСМАН

 

версія для друку