українська російська англійська
Володимир Гройсман та Елмар Брок обговорили прогрес України у здійсненні реформ
21.12.2016 | 20:39
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у середу провів зустріч із Головою Комітету у закордонних справах Європейського Парламенту Елмаром Броком.

На початку зустрічі Прем'єр-міністр повідомив співрозмовнику, що напередодні Верховна Рада України ухвалила Державний бюджет на 2017 рік, а також бюджетоутворюючі закони.

У цьому контексті Володимир Гройсман розповів Елмару Броку про плани Уряду щодо проведення реформ на наступний рік. Зокрема, за його словами, буде продовжено реформу державної служби, судову реформу, реформу місцевого самоврядування і децентралізації влади, енергетичну реформу.

Уряд формує необхідні заходи щодо підвищення ефективності антикорупційної політики.

Серед пріоритетів на наступний рік також приватизація та зміна корпоративного управління державних компаній, секторальні реформи у сферах освіти та охорони здоров'я.

Уряд оптимістично оцінює перспективи у новому році та передбачає економічне зростання в Україні у 2017 році на рівні 3%, зазначив Володимир Гройсман.

Кабінет Міністрів до кінця року завершить формування середньострокової стратегії на 2017-2020 роки.

Володимир Гройсман також поінформував Елмара Брока про націоналізацію найбільшого банку "ПриватБанку", що нещодавно відбулася в Україні.

Голова Комітету у закордонних справах Європейського Парламенту позитивно оцінив ухвалення Державного бюджету та дії Уряду у проведенні реформ. За його словами, це свідчить про стабілізацію ситуації у країні.

"Ті кроки з реформування судової системи, боротьби з корупцією, запровадження електронного декларування, - це все показує те, що в країні відбувається хороший прогрес. До того ж ми бачимо експертні оцінки щодо економічної ситуації у країні - ми бачимо, що показники покращилися", - зазначив Елмар Брок.

Прем'єр-міністр подякував Голові Комітету у закордонних справах Європейського Парламенту Елмару Броку та Європейському Союзу за послідовну і постійну підтримку України на шляху перетворень.

 

версія для друку