українська російська англійська
Уряд та Мін'юст відстоюватимуть в Конституційному Cуді нині чинний варіант Закону про запобігання корупції
22.12.2016 | 08:56
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

Міністерство юстиції під час засідання Конституційного Суду України відстоюватиме інтереси держави й громадян та домагатиметься визнання конституційними усіх норм, які записані в нині чинному Законі «Про запобігання корупції», зокрема й щодо діяльності системи електронного декларування.

На наше переконання, яке поділяють як українські, так і закордонні експерти, механізм електронного декларування у його нинішньому вигляді повністю відповідає Конституції України та чинному законодавству і ні в якому разі не порушує основоположних прав людини.

Більше того, саме нині чинна система електронного декларування визнана дієвим механізмом реального контролю за доходами та стилем життя чиновників, що є необхідною умовою для системної боротьби з корупцією у владі.

Ми глибоко переконані, що рішення 48 депутатів, які зробили конституційне подання, та суддів, які братимуть участь у розгляді цього питання, не можуть відмінити волю Президента, Парламенту, Уряду та всього багатомільйонного українського народу, яка полягає у необхідності позбавити українську владу від корупціонерів та отримала своє вираження у прийнятті Закону «Про запобігання корупції».

 

 

версія для друку