українська російська англійська
У Міністерстві молоді та спорту відбулося засідання Наглядової ради проекту ЮНІСЕФ U-Report
22.12.2016 | 10:57
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

21 грудня у Міністерстві молоді та спорту відбулося засідання Наглядової ради проекту ЮНІСЕФ U-Report.

U-Report – нового інструменту вивчення думки молоді, який в Україні впроваджує Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)  у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України.

У зустрічі взяли участь заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема, члени наглядової ради проекту, представники ЮНІСЕФ, Мінсоцполітики, МОЗ, Мінкультури, Нацполіції, Інституту соціальних досліджень імені О. Яременка.

«Від імені Міністерства молоді та спорту можу сказати про унікальність ініціативи для української молоді та про нашу високу зацікавленість в її розвитку. Для нас U-Report    це інструмент, який може зацікавити молодь бути активними, це практичний приклад того, як думка молоді може бути врахована. Ми пишаємось, що є партнерами ЮНІСЕФ в реалізації даної ініціативи. Можемо впевнено сказати, що проект є необхідним та відповідає не лише пріоритетам молодіжної політики, але й потребам молоді. Гаслом нашої роботи є "жодних рішень для молоді без молоді". Проект дає можливість наповнити це гасло практичним змістом. Завдяки проекту ми можемо запитати молодь про їх побажання та виміряти настрої та враження від нашої роботи», - зазначив Олександр Ярема.

U-Report – це інтерактивні опитування підлітків та молоді, які проводяться через звичні і прості для них канали інформації: sms повідомлення, Facebook  та Twitter. Молоді люди добровільно приєднуються до ініціативи та щотижня відповідають на  актуальні опитування. Дані з цих опитувань можуть використовувати у своїй діяльності урядові установи,  міжнародні всеукраїнські та регіональні громадські організації, молодіжні об’єднання, навчальні заклади.

Партнери U-Report  мають можливість:

- Провести короткі опитування молодих людей та підлітків. Існує можливість обрати учасників певного віку, статі та з певних областей. Наприклад, дізнатись відгук молоді щодо заходів та діяльності, яку здійснює ваше відомство.

- Отримати детальну аналітику опитувань протягом двох тижнів.  Наприклад, дізнатись, яким каналам отримання інформації надають перевагу молоді люди різних вікових груп.

- Відповідати на персональні запити підлітків щодо певних тем через систему U-Report. Наприклад, консультування з питань статевого здоров’я. Система U-Report надає можливість надсилати респондентам у відповідь sms з   посиланнями на сайти та ресурси, де можна дізнатись більше про певну проблему або напрямок роботи.

- Поширювати інформацію, цікаву для молодих людей. Наприклад, повідомляти в опитуваннях про заходи, цікаві для молоді, що відбудеться найближчим часом.

Результати опитувань через U-Report допомагають враховувати думку молоді у прийнятті важливих рішень, плануванні програм і проектів, проведенні інформаційних кампаній, підвищенні обізнаності з актуальних для молоді питань.

На даний момент до ініціативи приєдналось понад 25 000 молодих людей. Серед учасників опитувань 53% – підлітки віком до 19 років, 40% – молодь віком від 20 до 30 років, решта – старші ніж 30 років. Протягом 2016 року U-Report провів 40 опитувань. Детальна інформація про U-Report: ukraine.ureport.in

Під час зустрічі учасники обговорили результати діяльності проекту за рік та плани розвитку U-Report.

 

 

 

версія для друку