українська російська англійська
Держводагентством ініційовано активне обговорення з громадськістю проекту Типового положення про басейнову раду
22.12.2016 | 11:16
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

20 грудня 2016 року у Держводагентстві відбулося засідання робочої групи з питань розроблення пропозицій щодо імплементації Директиви № 2000/60/ЄС про встановлення рамок діяльності Співтовариства у сфері водної політики.

У зазначеному заході взяли участь члени робочої групи, представники Глобального водного партнерства (ГВП Україна), спілки журналістів України, Інституту водних проблем і меліорації України та ін.

Присутні обговорили проект наказу Мінприроди «Про затвердження типового положення про басейнову раду», який був доопрацьований з урахуванням зауважень і пропозицій, які надійшли від громадських організацій екологічного спрямування, органів місцевого самоврядування, водогосподарських організацій.

У ході всебічного обговорення коментарі до проекту наказу висловили представники ГВП Україна, Мінприроди, Інституту гідробіології та Українського гідрометеорологічного інституту НАНУ, ІВПіМ НААН України, експерти проекту «Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища».

Також присутнім було запропоновано до розгляду проект Структури плану управління річковим басейном.

За результатами обговорення прийнято рішення щодо підготовки у найкоротші строки пропозицій та зауважень до обговорюваних проектів нормативно-правових документів та надання їх до Держводагентства для подальшої роботи.

 

 

версія для друку