українська російська англійська
Рятувальники Хмельниччини отримали нову пожежно-рятувальну техніку та сертифікати на службове житло
22.12.2016 | 16:47
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

22 грудня у Хмельницьку відбулася церемонія передачі нової пожежно-рятувальної техніки та обладнання для рятувальників ГУ ДСНС у Хмельницькій області. 16 родин працівників ДСНС Хмельниччини також отримали сертифікати на службове житло. Участь у заході взяли Голова ДСНС Микола Чечоткін, Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, керівництво ГУ ДСНС області.

“Оновлення техніки у підрозділах ДСНС триватиме й надалі. Крім того, ми вирішуватимемо питання щодо забезпечення наших працівників житлом. Це одні із перших, але дуже важливих кроків на шляху реформ в системі ДСНС. Ми працюємо і будемо працювати для позитивних та результативних змін ”, - сказав Голова ДСНС Микола Чечоткін.

Голова ДСНС вручив рятувальникам ключі від 5 пожежно-рятувальних автомобілів — один на базі автомобіля MAN та 4 — на базі автомобіля МАЗ, загальною вартістю 18 млн. 783 тис. 560 грн та 16 сертифікатів на службове житло. Крім того, підрозділи ДСНС області отримали ключі від пожежного автомобіля на базі автомобіля МАЗ, пожежні каски, рукави, апарати на стисненому повітрі від Хмельницького міського голови та компресор від Голови Хмельницької ОДА. Родинам рятувальників, які отримали службове житло, місцева влада подарувала мікрохвильові печі.

За сміливі і рішучі дії під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, високу професійну майстерність та сумлінне виконання службових обов’язків Голова ДСНС також вручив рятувальникам Хмельниччини відомчі нагороди.

 

 

версія для друку