українська російська англійська
Богдан Червак подякував громадським організаціям за юридичну допомогу учасникам процесу роздержавлення
22.12.2016 | 17:14
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

Перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак 21 грудня взяв участь у прес-конференції в УНІАН, на якій підсумовувалась робота з реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ в Україні. Захід ініціювала і провела ГО «Центр демократії та верховенства права».

Богдан Червак зауважив, що роздержавлення друкованих ЗМІ є другою ключовою реформою в інформаційному просторі України, поряд зі створенням суспільного мовлення. У першому етапі беруть участь 244 редакції. Ці друковані ЗМІ отримали можливість здійснити всі правові дії, щоб виконати закон.

«Ми трішки припізнилися з реформою і не прорахували, скільки редакцій реально готові до роздержавлення. На старті ми вважали, що це буде близько 50 ЗМІ, однак по факту бачимо готовність більшості», – зазначив Богдан Червак.

Він підкреслив, що на першому етапі роздержавлення переважно виникали проблеми в юридичному оформленні документів. Також були перешкоди з боку місцевих органів влади, які не розуміли важливості реформи і створювали бар’єри на шляху роздержавлення.

Перший заступник Голови Держкомтелерадіо подякував громадським організаціям за юридичну допомогу у консультуванні учасників процесу роздержавлення, надання роз’яснень положень закону та участь у виїзних зустрічах з колективами редакцій.

«Громадські організації активно адвокатували ухвалення Закону «Про реформування державних та комунальних друкованих засобів масової інформації» і продовжують надалі підтримувати пресу на шляху роздержавлення,» - зазначив Богдан Червак.

 

версія для друку