українська російська англійська
Ігор Жданов: Обсяг коштів, які держава виділяє на молодіжну політику, фізичну культуру і спорт, сягне у 2017 році 2 млрд грн
23.12.2016 | 10:06
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

«Нам вдалося значно збільшити обсяг коштів, який держава виділить на молодіжну політику, розвиток фізичної культури, масового спорту та спорту вищих досягнень у 2017 році. Порівняно з 2016 роком бюджет програм Міністерства зростає більше ніж на 30% та вперше в історії сягне 2 млрд гривень», - наголосив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов у своєму виступі на засіданні колегії Міністерства 22 грудня.

«Я вдячний всім, хто допомагав нам відстояти позиції молодіжної та фізкультурно-спортивної сфери у головному фінансовому документі країни. Нас потужно підтримало керівництво Уряду, профільний комітет ВР, небайдужі до спорту народні депутати. Ми всі разом дуже відповідально попрацювали у бюджетному процесі, подолали немало труднощів та бюрократичних перепон», - зауважив Міністр. Нагадаємо, у проекті бюджету будо передбачено трохи більше 1,8 млрд грн.

Він також зазначив, що завдяки рішенню Уряду про збільшення мінімальної зарплати до 3200 грн зарплата працівників сфери фізкультури та спорту на місцях також має зрости. В середньому на понад 50%, в залежності від тарифного розряду. На 40-60% збільшено фінансування науково-методичного забезпечення збірних команд України, проведення науково-практичних семінарів для тренерів та спортсменів.

У 2016 році Уряд виділив понад 100 млн грн на ремонт, відбудову або будівництво з нуля 32 спортивних об’єктів на місцях. Кошти надходили через Державний фонд регіонального розвитку. У 2017 році співробітництво Мінмолодьспорту, місцевої влади та Фонду буде продовжено. Планується, що через ДФРР на відбудову саме спортивної інфраструктури виділимо близько 300 мільйонів гривень.

«Але для цього потрібно, щоб місцеві органи влади більш інтенсивно розробляли та подавали до ДФРР спортивні проекти. Тому закликаю усіх обласних керівників, депутатів, міських голів скористатися цією реальною можливістю для відродження спортивної інфраструктури на місцях», - наголосив Ігор Жданов.

Також у 2017 році буде продовжено оновлення баз олімпійської підготовки, закупівлю нового спортивного інвентарю та обладнання для штатних збірних команд України. Необхідні видатки розвитку передбачені у Держбюджеті. Зокрема, на особистому контролі Мінмолодьспорту перебуває питання побудови гімнастичної ями на базі «Конча-Заспа», закупівлі стартових систем для гребців, електронної системи для стрілецьких видів спорту.

 

 

версія для друку