українська російська англійська
Геннадій Зубко: Збільшення конкуренції в банківській сфері - одне із завдань Фонду енергоефективності
23.12.2016 | 14:53
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Розширення кількості банків і збільшення конкуренції в банківській сфері — це також одне із завдань Фонду енергоефективності. У його програмах повинні брати участь як наші місцеві банки, так і міжнародні. Ми зараз ведемо переговори з ЄБРР, МФК, Світовим Банком, з Європейським Союзом щодо надання коштів не тільки на компенсацію, а й щодо надання кредитів, які мали б швидкий оборот зі ставкою нижче, ніж на ринку. Про це наголосив Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко в інтерв’ю «Економічній правді»

За його словами, Україна потребує конкуренції за клієнта і змагання за кращі кредитні ставки. «Минулого року, наприклад, було 25%. Ми кілька разів проводили переговори щодо зниження кредитної ставки Ощадбанком і будемо переглядати цю ставку у зв’язку із зниженням облікової ставки НБУ», - зазначив Геннадій Зубко.

Нагадаємо, що Уряд схвалив розроблений Мінрегіоном спільно з міжнародними партнерами законопроект «Про фонд енергоефективності», який має бути якнайшвидше прийнятий у парламенті. Фонд енергоефективності  ключовий інструмент в реформі енергоефективності, це заключна складова, якої не вистачало в цьому напрямку.

 

версія для друку