українська російська англійська
Школи Сумщини у рамках соціального проекту отримали 633 комп'ютери
23.12.2016 | 15:56
Сумська ОДА

Комп’ютерну техніку Сумська область одержала у рамках соціального проекту – завдяки домовленостям Уряду України з Китайською Народною Республікою. Наразі усю комп’ютерну техніку Департамент освіти і науки Сумської облдержадміністрації передає відділам освіти та навчальним закладам області.

За інформацією Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, в область надійшло 633 комп’ютери на загальну суму більше 8 мільйонів гривень.

Наразі забезпеченість комп’ютерною технікою навчальних закладів області – до 80%. Гуманітарні комп’ютери отримають 54 навчальні заклади. Це дозволить покращити якість навчання та формування в учнівської молоді інформаційно-комунікаційних компетентностей.

До речі, за інформацією Міністерства освіти і науки, комп’ютерна техніка надійшла в усі області України. За домовленістю МОНу з компанією Microsoft комп’ютери будуть забезпечені ліцензійними програмами та сервісним обслуговуванням.

«Для нас було важливим, щоб до шкіл надійшли комп’ютери, повністю готові до використання в навчальному процесі, і ми могли ефективно використати надану нам допомогу з Китаю. Саме тому було прийнято відповідальне рішення – закупити ліцензійне програмне забезпечення для кожного з цих комп’ютерів», – зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

 

версія для друку