українська російська англійська
З початку проведення Антитерористичної операції статус учасника бойових дій отримало понад 187700 учасників АТО
23.12.2016 | 16:24
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Захисники України продовжують отримувати нагороди за мужність і самовідданість, виявлені під час АТО. За минулий тиждень відзнаки та цінні подарунки оборонного відомства отримало майже 140 учасників Антитерористичної операції. 250 учасників АТО набуло статус учасника бойових дій.

Про це під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомила речник Міністерства оборони України Оксана Гаврилюк.

Всього з початку АТО відзнаками Міністерства оборони України нагороджено понад 35,5 тисяч військовослужбовців і працівників Збройних Сил України. Статус учасника бойових дій набув 187741 учасник АТО.

Продовжуються виплати грошових винагород військовослужбовцям Збройних Сил України, які виконують завдання в районі проведення антитерористичної операції.

На сьогодні українські військовослужбовці отримали понад 148 мільйонів 700 тисяч гривень грошової винагороди. Зокрема, майже 6 мільйонів 600 тисяч – за виконання бойових завдань у складі підрозділів та майже 141 мільйон – за безпосередню участь у бойових діях.

Сім’ям загиблих під час бойових дій військовослужбовців Збройних Сил України виплачено 1 мільярд 365,5 мільйона гривень. 745 мільйонів гривень допомоги учасники АТО отримали у зв’язку з пораненням та інвалідністю.

 

версія для друку