українська російська англійська
Глава Уряду: Стратегічне завдання на 2017 рік - створити справедливу пенсійну систему в Україні
23.12.2016 | 17:20
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Стратегічне завдання на 2017 рік – створити справедливу пенсійну систему та збільшити пенсії для українських громадян. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час "Години запитань до Уряду" у Верховній Раді України.

"Нам потрібно буде приймати вольові рішення, і ці рішення мають привести до того, що Пенсійний фонд, а точніше його дефіцит, буде зменшено, а пенсії українських громадян – збільшені. Це наше стратегічне завдання на 2017 рік", - заявив Володимир Гройсман.

"Нам треба буде брати політичну відповідальність приймати рішення, яке дасть можливість вирвати з зубожіння не тільки 400 тис. пенсіонерів, які знаходяться сьогодні на пенсійній системі 949 грн, а всі мільйони українських пенсіонерів, які мають отримати справедливе пенсійне забезпечення і справедливу систему", – наголосив він.

Прем'єр-міністр наголосив, що пенсійна система в Україні, довела до зубожіння українських пенсіонерів.

"80% пенсіонерів в Україні, які все життя пропрацювали вірою і правдою на нашу державу, крім того, що були обмануті, сьогодні живуть на мінімальну пенсію", - зауважив він.

Глава Уряду зазначив, що дефіцит Пенсійного фонду становить 150 млрд грн. "Як треба було докеруватися "до ручки", щоб за десятки років нашої незалежності побудувати таку трагічну пенсійну систему?" – наголосив Володимир Гройсман.

Крім того, роботодавці, що виплачують працівникам кошти в конверті, кидають їх напризволяще після виходу на пенсію, зауважив Глава Уряду. За його словами, з цим явищем також потрібно боротися.

 

 

версія для друку