українська російська англійська
Концепція розвитку Національного газетно-журнального видавництва буде розглянута на Колегії Міністерства культури
23.12.2016 | 20:37
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Міністр культури України Євген Нищук зустрівся  з представниками Незалежної медіа-профспілки та  Національного газетно-журнального видавництва з метою розгляду питань  налагодження співпраці між Мінкультури та Національним газетно-журнальним видавництвом,  а також обговорення концепції подальшого розвитку згаданого  видавництва.

Євген Нищук запевнив присутніх, що  Міністерство культури не мало намірів  припиняти діяльність  Національного газетно-журнального видавництва.

«Я запевняю, що Міністерство культури не мало жодних намірів припиняти діяльність газетно-журнального підприємства і тим більше знімати людей з посад», - сказав Міністр.

Він також наголосив, що питання  представлення концепції розвитку газетно-журнального видавництва, в тому числі питання здійснення його фінансування, будуть розглянуті на Колегії Міністерства культури.

В свою чергу, представники Незалежної медіа-профспілки акцентували увагу на вирішенні  питання фінансування Національного газетно-журнального видавництва та висловили сподівання  на налагодження ефективного діалогу з Міністерством культури в подальшій співпраці.

Міністр культури Євген Нищук  запевнив присутніх у готовності до відкритого діалогу та  пошуку рішень проблемних питань, які виникли в діяльності Національного газетно-журнального видавництва. А також підкреслив, що такі видання, зокрема, як «Кримська світлиця» є певними символами, які необхідно відстоювати навіть у скрутних фінансових умовах.

 

 

версія для друку