українська російська англійська
Першими в новий однострій переодягатимуть "зовнішні" підрозділи поліції, - Костянтин Бушуєв
23.12.2016 | 20:27
НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ

Мова йде про патрульну поліцію, дільничних офіцерів і працівників ювенальної превенції. Загалом же ця стаття видатків відомства потребує понад мільярд гривень, однак фінансування у 2016 році було недостатнім. Відтак поліцейських забезпечуватимуть одягом по мірі надходження фінансування. Значну допомогу в реалізації проектів Національної поліції надають іноземні партнери. Про це заступник Голови Національної поліції України Костянтин Бушуєв повідомив сьогодні, 23 грудня, на брифінгу під час прямої телефонної лінії Уряду.

За словами Костянтина Бушуєва, потреба у фінансуванні на забезпечення всього особового складу Національної поліції України форменим одягом складає понад мільярд гривень. Однак за рахунок державного бюджету на ці потреби у 2016 році було виділено лише близько 100 мільйонів гривень. Зараз у відомстві очікують доведення фінансових показників, передбачених у держбюджеті-2017.

«У першу чергу йдеться про зміну форменого одягу публічної служби поліції – патрульна служба, дільничних інспекторів поліції, ювенальна поліція, чергова служба, працівники спеціальних підрозділів, які забезпечують охорону громадського порядку», – сказав Костянтин Бушуєв, додавши, що процес переходу поліції на новий однострій триватиме до моменту повного забезпечення всіх підрозділів.

Заступник глави Національної поліції зазначив, що більш детально питання забезпечення поліцейських одностроєм можна обговорювати після того, як Міністерство фінансів повідомить дані, зафіксовані у державному бюджеті на 2017 рік.

Костянтин Бушуєв підкреслив значну роль допомоги Національній поліції з боку іноземних партнерів відомства – Канади, Японії, США, Європейського Союзу, а також Китаю та Польщі. 

«Процес фінансування, безумовно, дуже важливий, але ми розуміємо, що без їхньої допомоги буде досить складно. Відтак ми їм дуже вдячні і розраховуємо на позитивну реалізацію тих проектів, які розпочаті з їхньою участю», – зазначив Костянтин Бушуєв.

Нагадаємо, сьогодні заступник Голови Національної поліції України Костянтин Бушуєв узяв участь у роботі урядової прямої телефонної лінії.

 

версія для друку