українська російська англійська
Дорожня патрульна поліція запрацює влітку, - Костянтин Бушуєв
23.12.2016 | 20:46
НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада цього року № 981 Департамент протидії наркозлочинності ліквідовано як юридичну особу публічного права. Цим же нормативним актом він припиняє своє функціонування як міжрегіональний територіальний орган Національної поліції. Про це 23 грудня повідомив заступник Голови Нацполіції Костянтин Бушуєв під час спілкування із представниками ЗМІ в Кабінеті Міністрів України.

«Остаточний етап формування дорожньої поліції має завершитись в грудні 2017 року», – повідомив Костянтин Бушуєв.

Він зазначив, що до функціональних обов’язків співробітників дорожньої поліції буде віднесено забезпечення безпеки дорожнього руху. Зокрема, поліцейські широко застосовуватимуть норми адміністративного законодавства. Також вони реагуватимуть на всі прояви кримінального характеру, які виявлятимуть на ділянці патрулювання.

Крім того, Костянтин Бушуєв запевнив, що керівництво Національної поліції не обмежується питаннями створення дорожньої поліції. За його словами, на сьогодні в Парламенті зареєстровано ряд законодавчих змін, які мають дозволити поліції реалізувати проекти автоматичної фіксації правопорушень.

«Після прийняття цих законодавчих змін я вас переконую, що питання безпеки дорожнього руху буде реалізовано в більш якісній формі», – наголосив він.

Нагадаємо, у 2017 році планується запуск дорожньої поліції. Кандидатів обиратимуть в два етапи. Для функціонування цього підрозділу планується задіяти 2600 співробітників, які забезпечуватимуть безпеку дорожнього руху на трасах міжнародного та національного значення.

 

версія для друку