українська російська англійська
Нагороджено переможців Всеармійського конкурсу "Кращий винахід року"
24.12.2016 | 09:21
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

 

На базі Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України 22 грудня цього року був проведений Всеармійський конкурс «Кращий винахід року».

У Конкурсі взяли участь 19 військових частин і установ Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, 14 підприємств оборонно-промислового комплексу України та наукових установ, які виробляють продукцію військового призначення та здійснюють у своїй діяльності заходи щодо зміцнення обороноздатності країни.

Усього для участі в Конкурсі було подано понад 250 патентів України на винахід та корисну модель.

Переможці Конкурсу отримали дипломи переможців у таких головних номінаціях, як Кращий винахід у Сухопутних військах Збройних Сил України, Кращий винахід у Повітряних Силах Збройних Сил України та Кращий винахід у Військово-Морських Силах Збройних Сил, включаючи грошову винагороду та кубки. В інших 12 номінаціях переможці отримали за перше місце у кожній з номінацій грошову премію, диплом першого ступеня та кубок. За друге та третє місце в кожній з номінацій переможці конкурсу отримали грошову винагороду та диплом переможця конкурсу, відповідно, другого та третього ступеня.

 

 

 

версія для друку