українська російська англійська
Рівненщина і в 2017-му долучиться до відшкодування "теплих" кредитів
24.12.2016 | 09:48
РІВНЕНСЬКА ОДА

Мешканцям Рівненщини і в 2017-му гаситимуть відсотки за «теплими» кредитами. Депутати облради підтримали пропозицію ОДА та виділили на наступний рік 4 мільйони гривень на Програму відшкодування відсоткових ставок людям за «теплими» кредитами.

Відповідно до Програми в 2017 році мешканцям Рівненщини продовжать компенсувати 15% тіла кредиту на придбання енергозберігаючого обладнання.

«Ми бачимо, що попит на «теплові» кредити зростає. Тільки цьогоріч тепло за рахунок бюджетних коштів «зекономили» майже 6 тисяч мешканців Рівненщини. Тож знову звернулися до депутатів, аби вони підтримали нашу ініціативу», - відзначив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Вже два роки Програма є дієвим інструментом допомоги населенню та ОСББ при утепленні житла, підготовці до зими та зменшенні витрат на комунальні послуги.

Загалом в Рівненській області людям відсоткові ставки відшкодовують з державного, обласного та місцевих бюджетів. Так, держава відшкодовує 20-70% суми кредиту на енергоефективне обладнання та матеріали для населення, ОСББ та ЖБК. Відповідно до обласної Програми мешканцям Рівненщини додатково компенсують 15% тіла кредиту. Відсоткові ставки відшкодовують також в Дубровицькому (9,5%), Здолбунівському (5%) районах та місті Рівне (9,5%).

Така трирівнева компенсація суттєво мінімізує оплату кредиту.

Тож залучення місцевих бюджетів до співфінансування державних заходів з енергоефективності значно збільшить кількість учасників програми, переконаний Олексій Муляренко.

 

 

версія для друку