українська російська англійська
Ігор Жданов: "Низький уклін кожному з учасників "Ігор Героїв" за те, що не здаються, продовжують жити, боротися, надихати інших!"
26.12.2016 | 10:43
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

24 грудня у столичному Палаці Спорту пройшов фінал турніру «Ігри Героїв». Захід відбувся у рамках Всеукраїнського фестивалю, спрямованого на вшанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність держави.

Турнір, ініційований громадською кампанією «Спільна перемога», проводився під егідою Мінмолодьспорту у вигляді змагань з кросфіту. Його попередні відбіркові етапи раніше пройшли у кількох українських містах: Києві, Харкові, Дніпрі, Миколаєві та Львові.

Незважаючи на змагальну складову, даний проект має на меті показати незламну силу волі та міцність духу українських воїнів. На цьому наголосив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов під час урочистої частини відкриття заходу.

«Я хотів би вклонитися учасникам змагань і подякувати за приклад, який вони подають нашій молоді. Кожен з вас показує як можна здолати важкі випробування через волю, нестримну енергію, боротьбу, інколи можливо навіть з собою. Низький уклін кожному з наших ветеранів за те, що не здаються, продовжують жити, боротися, надихати інших!» - зазначив Міністр.

Він також висловив вдячність громадській ініціативі «Спільна перемога», волонтерам, спонсорам і меценатам та підкреслив, що Мінмолодьспорту й надалі буде підтримувати подібні національно-патріотичні заходи.

«Я нещодавно повернувся зі Сходу. Був в одному з батальйонів Збройних Сил України, передавав волонтерську допомогу та вітання зі святом Св. Миколая. Хочу запевнити, що ситуація із забезпеченням нашого війська покращилася. Та головне, що в наших бійців є незламний дух, який веде нас до перемог. Лише разом ми, українська нація, будемо сильними, і ми переможемо агресора», - наголосив Ігор Жданов.

У свою чергу автор проекту «Ігри Героїв» Євген Коваль подякував Мінмолодьспорту за вагомий внесок у проведення турніру та побажав учасникам не зупинятися на досягнутому та підкорювати нові вершини.

У фінальних змаганнях «Ігор Героїв» взяли участь близько 50 атлетів ветеранів АТО, які отримали поранення та інвалідність у ході бойових дій.

Змагалися спортсмени у чотирьох категоріях: перша – атлети на протезах, у другій категорії брали участь бійці з пораненнями, третя та четверта категорія командний залік, у якому взяли участь бійці на колясках та атлети на протезах.

Виконуючи комплекс фітнес-вправ на тренажерах та зі спортивними снарядами, учасники продемонстрували високу фізичну підготовку та витривалість. Наснаги їм додавали щирі оплески та підтримка повного залу глядачів.

До організації заходу також долучилися Міноборони, Комітет ВРУ з питань сім'ї, молодіжної політики спорту та туризму, КМДА та численні громадські організації. Зокрема ВО «Ветерани за Україну», ГО «Відкриті можливості», «Український простір», «Крила Фенікса» та ін.

 

 

версія для друку