українська російська англійська
Остап Семерак: У 2017 році ми запланували завершити реформу Державної екологічної інспекції
26.12.2016 | 12:35
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак переконаний, що в реформовану Державну природоохоронну службу  потрібно набирати нових людей і не проводити жодних переатестацій. Про це він заявив у  прямому ефірі каналу «112 Україна».

«Завершення реформування Державної екологічної інспекції – це врегулювання дієвого інструменту, який повинен якісно здійснювати контроль природоохоронного законодавства. Я вважаю, що нинішній інститут влади, яким є Держекоінспекція, тотально корумпований. Його вилікувати неможливо. Тому ми запропонували Уряду України наше бачення реформування її в новий природоохоронний орган», - сказав Остап Семерак. 

Міністр також відзначив, що важливим фактом корумпованості цієї системи є аналіз електронних декларацій, який показав, що  найбільш багатими людьми є екоінспектори. 

«Я пропонуватиму членам Кабінету Міністрів набрати у реформований орган - Державну природоохоронну службу - нових людей і не проводити жодних переатестацій. Це мають бути виключно нові люди, які матимуть нову мотивацію, нову підготовку, нову функцію. Звичайно, прийняття цього рішення залежить від політичної волі моїх колег з Уряду»,- наголосив Міністр.

Крім того, Остап Семерак підкреслив, що пріоритети, над якими Мінприроди працювало в 2016 році, вдалося реалізувати.

«Перший пріоритет – гармонізація українського законодавства із європейським.  Другий – це боротьба з корупцією. Третій – насування нового конфайнменту на 4-й енергоблок ЧАЕС»,- зазначив Міністр.

 

 

версія для друку