українська російська англійська
Степан Полторак відвідав поранених військовослужбовців у Харківському шпиталі
26.12.2016 | 13:03
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 26 грудня, перебуваючи у Харківській області, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак відвідав поранених військовослужбовців ЗС України, які лікуються у Центральному військовому шпиталі міста.

Генерал армії України Степан Полторак поспілкувався із пораненими, поцікавився як проходить їх лікування та нагородив чотирнадцятьох військовослужбовців відомчими нагородами Міністерства оборони України: нагрудними знаками «За військову доблесть», «Знак пошани», «За зразкову службу», цінними подарунками – наручними годинниками та грошовими нагородами.

«Я гордий, що бачу перед собою справжніх героїв і хочу міцно потиснути ваші мужні руки. Ви знаходились на передових рубежах фронту та отримали поранення у боях за незалежність країни і якби не ваша хоробрість та відвага, невідомо, щоб відбувалося у нашій країні зараз. Дякую вам за службу, за ваш бойовий дух, який нікому не зламати», – сказав, звертаючись до нагороджених, генерал армії України Степан Полторак.

Голова оборонного відомства у супроводі начальника госпіталю Юрія Подоляна ознайомився з умовами лікування та введенням в експлуатацію нового медичного обладнання. Особливої уваги заслужили відділення, де отримують медичну допомогу чи проходять курс реабілітації учасники бойових дій на Донбасі.

Нагадаємо, що Військово-медичний клінічний центр Північного регіону координує діяльність медичних підрозділів військових частин і установ, розташованих у 7 областях України. У ньому одночасно можуть знаходитися до 500 пацієнтів. З початком проведення антитерористичної операції на Донбасі фахівці ВМКЦ Північного регіону надали медичну допомогу понад 17000 українським військовослужбовцям і правоохоронцям. Приблизно 7500 тисяч від усіх учасників бойових дій поступили до Харкова із пораненнями чи бойовими травмами.

 

версія для друку