українська російська англійська
Сергій Савчук: Участь України в ЕКСПО-2017 - нагода заявити всьому світу про інвестиційні можливості та значні перспективи розвитку відновлюваної енергетики нашої країни
26.12.2016 | 17:04
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

Держенергоефективності та Торгово-промислова палата України об’єднують зусилля для гідної презентації України на Міжнародній спеціалізованій виставці ЕКСПО-2017 «Енергія майбутнього», що відбудеться в м. Астана, Казахстан. Про це йшлося на зустрічі Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з Президентом Торгово-промислової палати України Геннадієм Чижиковим 23 грудня 2016 року.

«Виставка присвячена загальносвітовому і водночас важливому для України тренду – розвитку відновлюваної енергетики. Це буде перша участь країни на міжнародній виставковій арені після кількарічної перерви, тому потрібно максимально підготуватися для гідної презентації України, представлення значного інвестиційного потенціалу у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики. Такі широкомасштабні заходи світового рівня – найкраща нагода для залучення інвестицій, укладання взаємовигідних партнерських угод», - наголосив Сергій Савчук.

Під час виставки Україна буде презентувати найкращі законодавчі напрацювання, сучасне обладнання та матеріали у сфері енергоефективності та всіх напрямках відновлюваної енергетики: сонячній, вітровій, гідроенергетиці, вирощування енергетичних культур, виробництво теплової та електричної енергії з відходів сільського господарства тощо.

Нагадаємо, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.11.2016 р. № 917-р. Мінекономрозвитку та Держенергоефективності визначено головними органами з питань підготовки та забезпечення участі України у Виставці.

Розпорядником підготовки та участі країни у заході буде Торгово-промислова палата України.

 

версія для друку