українська російська англійська
Ви справжні патріоти, які з першого дня від початку антитерористичної операції знаходилися на передових рубежах фронту, - Степан Полторак
26.12.2016 | 17:35
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак, перебуваючи із робочою поїздкою  на Харківщині взяв участь в урочистостях з нагоди святкування 85-річчя від дня створення Національної академії Національної гвардії  України.

Під час урочистого шикування на плацу навчального закладу Міністр оборони України Степан Полторак подякував всім військовослужбовцям Національної гвардії України за участь у Антитерористичній операції.

«Ви справжні патріоти, які з першого дня від початку антитерористичної операції знаходилися на передових рубежах фронту та боронили нашу країну. Нині Національна академія Національної гвардії України зробила величезні кроки вперед у своєму розвиткові. Досвід, сили та добре розуміння служби – ось основні характеристики вашої діяльності зараз», – сказав, звертаючись до колективу Національної академії Національної гвардії України Степан Полторак.

 

версія для друку