українська російська англійська
Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області за 11 місяців 2016 року забезпечило відшкодування втрат майже на 33 млн грн
27.12.2016 | 09:56
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січня – листопада 2016 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже 33 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 158 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій і перевірок розпочато 32 досудові розслідування.

У 259 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу, як призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

За недотримання законодавства 419 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 149 – до дисциплінарної та матеріальної, 11 осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 117 млн грн.

 

версія для друку