українська російська англійська
Аудитори Дніпропетровщини за 11 місяців 2016 року забезпечили відшкодування втрат на 36 млн грн
28.12.2016 | 09:44
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січнялистопада 2016 року фахівці апарату Східного офісу Держаудитслужби забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 36 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 120 управлінських рішень.

До суду пред’явлено 5 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму майже 16 млн грн.

За матеріалами контрольних заходів, а також за результатами участі аудиторів у перевірках, які проводили правоохоронні органи, розпочато 25 досудових розслідувань і вручено 12 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У 75 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано зупинення операцій з бюджетними коштами, п’ятьом розпорядникам бюджетних коштів зменшено бюджетні асигнування.

За порушення фінансової дисципліни 241 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 93 – до дисциплінарної та матеріальної, 3 осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, які підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму більш як 105 млн грн.

версія для друку