українська російська англійська
Земельна реформа, розвиток органічного ринку та безпечність продуктів - названі одні з пріоритетів Уряду на 2017 рік
28.12.2016 | 16:12
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів були озвучені пріоритетні напрямки та завдання Міністерства аграрної політики і продовольства в рамках Плану Дій на 2017 рік. Серед головних – це земельна реформа, стимулювання розвитку агропромислового комплексу, якість і безпечність харчових продуктів, розвиток органічного ринку.

Коментуючи пріоритетні напрями для Мінагрополітики від Уряду, Тарас Кутовий представив своє бачення шляху їх ефективної реалізації.

«У земельній реформі ми повинні побудувати ту систему відносин, яка зніме всі популістські питання і дасть українським громадянам можливість розпоряджатися своїм майном. Щодо стимулювання розвитку АПК в бюджеті 2017 вже сформовано ґрунт для підтримки тваринництва, садівництва і сільгоспмашинобудування. Дотації мають піти на створення нових робочих місць, доданої вартості, інфраструктурні проекти і переробку», - повідомив Міністр.

За словами Тараса Кутового, безпека харчових продуктів, оновлення системи контролю якості – завжди була в центрі уваги Мінагрополітики. Щодо розвитку органічного ринку Міністр зазначив, що потенціал українських земель та іноземного попиту для такої продукції дуже великий і тільки зростає.

Насамкінець, очільник Міністерства додав важливі питання, які зараз знаходяться в активному опрацюванні та подякував Прем’єр-міністрові, колегам по Уряду за спільну роботу в 2016-му.

 «Мінагрополітики продовжує розширювати ринки збуту та працювати над великою приватизаційною справою, яку запустили цього року. Сподіваюсь, що народні депутати зрозуміють її важливість, і нам вдасться завершити почате. Попереду новий рік, нові виклики, і я впевнений, що консолідовано ми їх приймемо і здолаємо», - зазначив Міністр.

 

 

версія для друку