українська російська англійська
Уряд удосконалив процедури обміну інформацією між Мінсоцполітики та Адміністрацією Держприкордонслужби для належного контролю в системі соціальних виплат
28.12.2016 | 16:38
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Прийнято постанову Кабінету Міністрів „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2009 р. № 600”, розроблену з метою поширення дії Порядку надання відомостей стосовно осіб, які в період одержання допомоги по безробіттю перетинали державний кордон України або перебували за межами України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2009 р. № 600, на внутрішньо переміщених осіб, які виїжджають за кордон, на тимчасово окуповану територію України або до населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

Реалізація прийнятої постанови Кабінету Міністрів України сприятиме врегулюванню отримання структурними підрозділами з питань соціального захисту населення відповідної інформації, що забезпечить належний контроль в системі проведення соціальних виплат таким особам.

 

версія для друку