українська російська англійська
МІП: Національне інформагентство України "Укрінформ" відтепер подає новини й французькою
29.12.2016 | 09:13
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

28 грудня 2016 року в ІА «Укрінформ» за участі заступника Міністра інформаційної політики України Артема Біденка та Надзвичайного і Повноважного посла Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон відбулася презентація нової франкомовної версії сайту агентства.

За словами заступника Міністра Артема Біденка, запуск франкомовної версії сайту ІА «Укрінформ» було передбачено планом діяльності Міністерства інформаційної політики України на 2016 рік. Тому сьогодні це ще одна відмітка про виконання своїх обіцянок.

У свою чергу, генеральний директор агентства Олександр Харченко сказав: «Відкриття нової версії Укрінформу було зумовлене популярністю французької мови у світі за кількістю людей, які її вивчають. Також відомо, що французька мова є однією з двох мов на планеті, яка може похвалитися фактом, що кількість людей, які її вивчили, перевищує кількість тих, для кого вона є рідною».

Крім того, Артем Біденко зауважив: «Наступного року Мультимедійна платформа іномовлення України, зокрема телеканал UA|TV, я сподіваюсь, почне мовлення у Франції».

За його словами, раніше Міністерство інформаційної політики України обговорювало мовлення у Франції з одним із французьких операторів кабельного зв’язку. Утім, виявилось, що ті супутники, на яких мовить UA|TV, «не покривають» Францію. «Наразі мовлення телеканалу UA|TV у Франції може стати реальністю завдяки переходу каналу на нові супутники.

МІП над цим питанням вже працює. І тоді українська діаспора та ті, хто цікавиться Україною, будуть не тільки читати в Інтернеті про Батьківщину, але й зможуть натиснути кнопку на телевізорі та подивитися, що відбувається, вживу з синхронами», - заявив Артем Біденко.

Учасники заходу: Артем Біденко - заступник Міністра інформаційної політики України; Ізабель Дюмон - Надзвичайний і Повноважний посол Французької Республіки в Україні; Жюлі Фор - Перший секретар Посольства Франції в Україні; Олександр Харченко - генеральний директор Укрінформу.

 

 

версія для друку