українська російська англійська
Всі регіони мають бути максимально готові до оперативного реагування на надзвичайні ситуації у період свят, - Геннадій Зубко
29.12.2016 | 13:34
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Всі регіони мають бути максимально готові до оперативного реагування на надзвичайні ситуації у період новорічних та різдвяних свят. Це – зона персональної відповідальності керівників областей. Про це сьогодні наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час засіданні Міжвідомчого оперативного штабу Державної комісії з питань надзвичайних ситуацій.

«Органи влади спільно з ДСНС мають забезпечити безпеку при проведенні масових заходів.  Серед головних завдань – цілодобовий моніторинг можливого впливу несприятливих погодних умов на роботу об’єктів енергетики, зв’язку, медичних закладів, транспортної інфраструктури та систем життєзабезпечення населення. Залучення необхідної кількості техніки для забезпечення проїзду на дорогах загального користування на гірських перевалах.  Організувати роботу стаціонарних пунктів обігріву, з урахуванням температурного режиму.  Якщо потрібно – оперативно розгортати додаткові пункти обігріву. Через ЗМІ інформувати про розташування таких пунктів», - наголосив Геннадій Зубко.

 

версія для друку