українська російська англійська
Планова зупинка діяльності ОПЗ не матиме негативних наслідків для працівників заводу. Всі соціальні гарантії та зобов'язання перед його співробітниками будуть виконані
30.12.2016 | 15:45
ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

Планова зупинка діяльності Одеського припортового заводу, яка почалася 30 грудня 2016, не матиме негативних наслідків для працівників заводу.

Всі соціальні гарантії та зобов‘язання перед майже чотирма тисячами співробітників будуть виконані. Завод має величезне соціальне значення, бо на ньому тримається ціле місто – Южний. Зі свого боку Фонд державного майна зробить усе необхідне для збереження робочих місць та кваліфікованих кадрів підприємства.

Зупинка – це тимчасовий захід, завдяки якому вдасться запобігти генеруванню заводом величезних збитків, пов‘язаних з  високою ціною на газ та негативною кон’юнктурою на ринку мінеральних добрив, що не дозволяє вести прибуткову діяльність.

Фонд продовжує тісно співпрацювати з Кабінетом Міністрів України для відновлення ефективної роботи ОПЗ у найближчий період.

ФДМУ зі свого боку надзвичайно зацікавлений у налагодженні ефективної роботи підприємства, яке має величезні перспективи,  і  за сприятливих умов працюватиме на розвиток вітчизняної економіки.

 

версія для друку