українська російська англійська
Перший заступник Голови Держприкордонслужби зустрівся з Першим заступником Глави СММ ОБСЄ в Україні Александром Хугом
03.01.2017 | 18:37
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 3 січня, відбулася перша в новому році зустріч першого заступника Голови Державної прикордонної служби України Василя Серватюка із Першим заступником Глави Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александром Хугом.

Метою зустрічі було обговорення основних досягнень та результатів співпраці між Держприкордонслужбою та СММ ОБСЄ в Україні у 2016 році, а також визначення пріоритетів розвитку співробітництва на 2017 рік.

Символічним є те, що зустріч відбулася у день першого офіційного візиту діючого Голови ОБСЄ, Федерального міністра європейських, інтеграційних та закордонних справ Австрії Себастьяна Курца до України, в порядку денного якого є окреслення питання важливості діяльності Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на території України.

Окремо під час розмови було обговорено питання функціонування контрольних пунктів в’їду-виїзду вздовж лінії зіткнення в межах Донецької та Луганської областей, спрощення пропускних операцій для цивільного населення, а також можливості зміни режиму роботи КПВВ.

Зустріч в черговий раз підкреслила налаштованість та транспарентність сторін до послідовної та плідної співпраці.

версія для друку