українська російська англійська
Пластуни передали рятувальникам Вифлеємський Вогонь Миру
05.01.2017 | 13:27
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Щороку, напередодні Різдва Христового, скаутські організації по всьому світу здійснюють благородну місію - поширюють Вифлеємський Вогонь Миру як символ тепла, злагоди і сподівання. 5 січня цей священний Вогонь засіяв і в Державній службі України з надзвичайних ситуацій. Представники Національної скаутської організації України "Пласт" передали Голові Служби Миколі Чечоткіну Вифлеємський вогонь, розповіли про його значення та побажали, щоб він захищав всіх рятувальників від лиха.

Голова ДСНС подякував пластунам за збереження традицій передачі священного Вогню та запевнив, що його сяйво оберігатиме ДСНС і кожного рятувальника від негараздів та буде символом добра і миру у кожному домі та в Україні.

 

Довідково

Традиція передачі Вифлеємського Вогню Миру започаткована у 1986 році. Це міжнародна щорічна акція, що проводиться напередодні святкування Різдва Христового. Розповсюдженням Вогню займаються скаутські організації, зокрема в Україні - Національна скаутська організація "Пласт". Вифлеємський Вогонь Миру є символом тепла, миру, злагоди і сподівання.

 

 

версія для друку