українська російська англійська
Моніторинг МІП: У селищі Нижньому на Луганщині є сигнал українських мовників
06.01.2017 | 10:32
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану трансляції українського мовлення в селищі Нижнє Луганської області, що раніше підпорядковувалося нині окупованій Первомайській міськраді.

Олександр Бригинець, радник Міністра інформаційної політики з питань відновлення мовлення в зоні АТО (народний депутат України), під головуванням якого здійснюється моніторингова місія, передає з місця, що тепер селище за рішенням ВР включене до Папаснянського району, хоча в один час переорієнтувати всі зв'язки на іншу сторону не так уже й просто.

«З інформацією в селі все вирішилося більш-менш, - розповідає Шопін Валерій, голова Нижненської селищної ради. - У селі є сигнал: «UA:Перший», ICTV, «ЛОТ», «ІНТЕР», «1+1». Але для більшого різноманіття українського мовлення потрібна дуже висока антена. Бо село, як видно навіть з назви, знаходиться в низині, тому є проблеми із сигналом. Мешканці, яким не вдається поставити звичайну антену, ставлять супутникові комплекти».

Олександр Бригинець підкреслює, що настрої людей залежать не лише від телебачення чи реалій воєнного життя. «Тут, у прифронтовому Нижньому, настрої жителів залежать від того, по який бік війни опинилися їх діти, які працюють і живуть в окупованих: Первомайську, Стаханові, Алчевську, Кіровську, а батьки в Нижньому. Тому тут, перш за все, люди просто за мир і припинення війни», - додає радник.

 

версія для друку