українська російська англійська
За 2016 рік Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області забезпечило відшкодування втрат майже на 24 млн грн.
10.01.2017 | 10:17
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області протягом січня – грудня 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 23,8 млн грн.

За підсумками контрольних заходів керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 104 управлінські рішення.

За матеріалами ревізій, перевірок державних закупівель та комісійних перевірок правоохоронні органи розпочали 24 досудові розслідування і вручили 14 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У 62 випадках до підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлені порушення, застосовано такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами і призупинення бюджетних асигнувань.

За допущені порушення 136 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 66 – до дисциплінарної та матеріальної, 8 осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 24,4 млн грн.

 

версія для друку