українська російська англійська
12-16 січня Голова Держенергоефективності візьме участь у 7-му засіданні Генасамблеї Міжнародного агентства з відновлюваної енергетики (IRENA)
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

12-16 січня 2017 року, в рамках офіційного візиту до м. Абу-Дабі, столиці Об'єднаних Арабських Еміратів, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук візьме участь у 7-му засіданні Генеральної асамблеї Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (International Renewable Energy Agency (IRENA).

Зокрема, 13 січня Сергій Савчук стане учасником наради високого рівня, присвяченої питанню розкриття потенціалу відновлюваної енергетики у країнах Південно-Східної Європи. У свою чергу, Голова Агентства представить присутнім особливості державної політики та плани розвитку цієї сфери в Україні. Окрім дискусій, у ході заходу відбудеться презентація підготовленої IRENA публікації "Конкурентоспроможне виробництво енергії з відновлюваних джерел: потенціал країн Південно-Східної Європи".

Крім цього, 14 січня Голова Агентства візьме участь у круглому столі "На шляху до економіки на основі відновлюваної енергії: інновації для наступного етапу трансформації сектору електроенергетики". С. Савчук презентує учасникам заходу законодавчі напрацювання України у цій сфері, акцентуючи увагу на створенні конкурентних умов для виробників електроенергії з відновлюваних джерел.

В рамках засідання Генеральної асамблеї, 14 січня, Сергій Савчук також виступить з доповіддю та представить міжнародній спільноті колосальний невикористаний інвестиційний потенціал відновлюваної енергетики в Україні. Крім цього, він зверне увагу представників країн-членів IRENA на те, що Україна вже успішно проходить процес приєднання до Статуту IRENA та готова стати надійним партнером для співпраці.

Довідково

Цьогоріч 7-е засідання Генеральної асамблеї Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA), яке відбудеться з 14 по 15 січня 2017 року в Абу-Дабі, столиці Об'єднаних Арабських Еміратів, об'єднає на одній дискусійній платформі урядовців, представників бізнесу, громадськості та міжнародних установ більш ніж зі 150 країн світу, щоб обговорити програму розвитку відновлюваної енергетики та напрацювати конкретні рішення для прискорення переходу всього світу на "чисту" енергію.

Особлива увага буде приділена ролі відновлюваної енергетики з точки зору боротьби зі змінами клімату, розширення доступу до джерел енергії та сталого енергетичного розвитку світу.

 

версія для друку