українська російська англійська
Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
19.01.2017 | 10:14
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 100/80; «Мар’їнка» – 200/150; «Новотроїцьке» – 25/5; «Гнутове» – 130/100.

На даний час усі КПВВ працюють у штатному режимі.

Протягом минулої доби через контрольні пункти в`їзду-виїзду лінію розмежування загалом перетнули 24,1 тисяча осіб та 3,7 тисяч транспортних засобів:

«Майорське» – 5795 осіб та 755 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 6205 осіб та 1245 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 4810 осіб та 1005 транспортних засобів;

«Гнутове» –  2940 осіб та 665 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 4345 осіб.

Чотири автомобілі, які перевозили товари до тимчасово неконтрольованої території з порушеннями, виявили прикордонники Донецького та Краматорського загонів спільно з представниками фіскальної служби. Транспортними засобами громадяни намагалися через КПВВ «Новотроїцьке» та «Мар’їнка» незаконно перевезти медичні препарати для ветеринарної медицини, господарські, косметичні та ковбасні вироби, каву та інші товари народного споживання на загальну суму 65 тисяч гривень. Громадян разом з автівками та вантажем передано в ДФС.

Крім того, у контрольному пункті «Майорське» співробітники Держприкордонслужби зафіксували чотири випадки, коли громадяни України намагалися «вирішити питання» про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за грошову винагороду у розмірі від 200 до 2000. На свої пропозиції вони отримали від прикордонників категоричні відмови, після чого порушників передано представникам Національної поліції в Донецькій області.

Через КПВВ «Новотроїцьке» та «Майорське» на виїзд до неконтрольованої території прослідували 5 вантажівок від благодійної організації «Людина в біді». Транспортні засоби перевозили для жителів тимчасово окупованої території водонапірну вежу та насоси загальною вагою більше 8 тонн.

 

 

версія для друку