українська російська англійська
Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області 2016 року забезпечило відшкодування втрат на понад 12 млн грн
19.01.2017 | 10:23
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом 2016 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 12,2 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 65 управлінських рішень.

До підприємств і установ, які порушили бюджетну дисципліну, застосовано 64 заходи впливу, такі як зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 20 досудових розслідувань.

До суду пред’явлено сім позовів щодо відшкодування втрат ресурсів на загальну суму більш як 1 млн грн.

За допущені порушення 279 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 108 – до дисциплінарної і матеріальної, 4 осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 7,3 млн грн.

 

версія для друку