українська російська англійська
У Мінмолодьспорту відбулося експертне обговорення середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року
19.01.2017 | 10:35
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

18 січня у Міністерстві молоді та спорту України відбулася нарада щодо проекту середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року в частині молодіжної політики, розвитку фізичної культури і спорту, національно-патріотичного виховання.

У нараді взяли участь представники близько 70 громадських організацій та об’єднань, які співпрацюють із відомством — молодіжних та дитячих громадських організацій, федерацій з олімпійських та неолімпійських видів спорту, а також  Олена Царьова, головний спеціаліст відділу з питань освіти і науки, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Департаменту гуманітарної та соціальної політики Секретаріату КМУ.

Заступник Міністра Олександр Ярема привітав учасників наради. У своєму виступі він подякував представникам громадських організацій за постійне та якісне співробітництво.

Нагадаємо, що основними пріоритетами діяльності Мінмолодьспорту у середньостроковому плані пріоритетних дій Уряду до 2020 є:

Створення нових можливостей для молоді;

Формування позитивного іміджу України у світовому спортивному русі;

Створення умов для оздоровчої рухової активності та ведення здорового способу життя;

Дотримання нормативів забезпечення населення дитячо-юнацькими спортивними школами відповідно до Державного соціального стандарту у сфері фізичної культури спорту;

Національно-патріотичне виховання.

Директор Департаменту молодіжної політики Мінмолодьспорту Ірина Беляєва розповіла, зокрема, про програму молодіжних обмінів із Польщею та Литвою, реалізацію програм, спрямованих на створення нових можливостей для молоді разом із представництвом Ради Європи, Програмою розвитку ООН тощо.

Заступник директора Департаменту олімпійського спорту Тетяна Федюшина та начальних відділу зимових видів спорту Даніль Амірханов акцентували увагу учасників наради на підготовці спортсменів до зимових Олімпійських ігор 2018 року та літніх Олімпійських ігор 2020-го.

Наталія Алєксєєнко, заступник начальника організаційно-методичного відділу українського центру фізичної культури інвалідів "Інваспорт", доповіла про перспективи розвитку паралімпійського руху в Україні, а також про підготовку до літніх Дефлімпійських ігор 2017 року та зимових Паралімпійських ігор 2018-го.

Заступник директора Департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Оксана Анастасьєва надала інформацію про підготовку української збірної до участі у Всесвітніх Іграх у Вроцлаві у липні 2017 року, та щодо проекту Національної стратегії з оздоровчої рухової активності до 2025 р.

Заступник директора Департаменту олімпійського спорту Леонід Мирський розповів присутнім про роботу Міністерства з дотримання нормативів забезпечення населення дитячо-юнацькими спортивними школами відповідно до Державного соціального стандарту у сфері фізичної культури спорту.

Начальник відділу національно-патріотичного виховання Микола Ляхович доповів про заходи, реалізовані спільно із громадськими організаціями та органами місцевої влади у 2016 році, та про плани на 2017 рік.

Наприкінці наради представники громадських організацій подякували за надану інформацію та внесли низку слушних пропозицій.

 

 

версія для друку