українська російська англійська
На Хмельниччині під час аукціону ставка річної орендної плати за земельну ділянку зросла з 8% до 18%
19.01.2017 | 10:46
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

На Хмельниччині у 2016 році провели шість земельних аукціонів, організованих фахівцями Головного управління Держгеокадастру регіону. Інвестори придбали права оренди на чотирнадцять земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Землі загальною площею 192,9 га знаходяться на території Летичівського, Кам’янець-Подільського, Городоцького, Волочиського та Ізяславського районів Хмельницької області.

Найбільше зросла вартість оренди земельної ділянки площею 17,9 га у Мислятинській сільській раді Ізяславського району Хмельницької області. Під час торгів ставка річної оренди зросла з 21 643 до 50104,86 тисяч гривень. Інвестор щорічно сплачуватиме до місцевого бюджету 18,52% від нормативної грошової оцінки.

За підсумками аукціонів розмір річної орендної плати за всі земельні ділянки збільшився з 321157,02 до 467912,19 тисяч гривень. Кошти отримуватимуть бюджети місцевих громад Хмельницької області.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

 

 

версія для друку