українська російська англійська
За 2016 рік аудитори Одещини забезпечили відшкодування втрат на 30,4 млн грн
19.01.2017 | 11:37
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби протягом 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 30,4 млн грн.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами контрольних заходів прийняли 115 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 22 досудові розслідування.

У 118 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

Економічного ефекту на понад 3 млн грн вдалося досягти від впровадження керівниками підприємств та установ пропозицій, які надали фахівці офісу за результатами проведених державних фінансових аудитів.

За вчинені фінансові порушення 425 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 86 – до дисциплінарної і матеріальної, 8 осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 131 млн грн.

 

версія для друку