українська російська англійська
На Одещині бійці АТО отримують більше 3587 гектарів землі
19.01.2017 | 16:07
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

В Одеській області виявили бажання отримати землю у власність 3615 учасників антитерористичної операції та членів їх родин. Саме таку кількість заяв від військових отримали у Головному управлінні Держгеокадастру в Одеській області та органах місцевого самоврядування регіону.

На сьогодні учасникам АТО надано 2434 дозволи на розробку проектів землеустрою для відведення земель загальною площею 3587 га, з них для ведення особистого селянського господарства – 1799 земельних ділянок площею 3515 га, та для ведення садівництва – 635 земельних ділянок площею 72 гектари.

Безпосередньо у власність учасники АТО вже отримали 402 земельні ділянки. Їх загальна площа складає 529 гектарів. Військові також отримали у власність 270 земельних ділянок площею 516 га для ведення особистого селянського господарства. Ще 132 земельні ділянки площею 13 га надані для ведення садівництва.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

 

 

версія для друку