українська російська англійська
НКРЕКП запропонувала Київській міській та обласним державним адміністраціям надати зведену інформацію у сфері поводження з побутовими відходами
19.01.2017 | 17:34
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

На виконання покладених завдань, відповідно до пункту 5 частини першої статті 6 Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі − НКРЕКП) проводить постійний моніторинг та аналіз ситуації на ринку перероблення та захоронення побутових відходів і прогнозування стану розвитку таких ринків.

З цією метою НКРЕКП запропонувала обласним та Київській міській державним адміністраціям (лист від 19.01.2017 № 587/22.2/7-17) організувати роботу з підготовки та надання Комісії зведеної інформації щодо здійснення господарської діяльності суб’єктами господарювання у сфері поводження з побутовими відходами (додаток 1), а також зведену інформацію від структурних підрозділів місцевих органів влади, які опікуються питаннями житлово-комунального господарства (додатки 2, 3 та 4), з урахуванням наданих роз’яснень (додаток 5).

Форми додатків та роз’яснення до їх заповнення для завантаження розміщені на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua у розділі «Відходи» / «Інформація для суб´єктів господарювання».

Інформацію необхідно надати до 28 лютого 2017 року в паперовому та електронному вигляді (файли у форматі Excel) на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail wasteregulation@nerc.gov.ua, Контактна особа – Вербова Ганна Георгіївна, тел (044) 207-19-72.

 

версія для друку