українська російська англійська
Триває реалізація проекту реконструкції системи техводопостачання ЮУАЕС
19.01.2017 | 18:04
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

18 січня оперативний штаб з реалізації проекту реконструкції системи техводопостачання Южно-Української АЕС підбив підсумки роботи за 2016 рік і розглянув плани на 2017-й. У засіданні взяли участь представники Міненерговугілля, дирекції Енергоатома, Южно-Українського енергокомплексу, проектних організацій і генерального підрядчика.

На зустрічі зазначалося, що з початку реалізації проекту (березень 2016 року) на южно-українському майданчику було проведено 4 засідання штабу та 3 технічні наради, усі протокольні рішення яких виконані або перебувають у стадії виконання.

На важливості своєчасного втілення проекту «Реконструкція системи технічного водопостачання. Робота блоків 1-3 на Ташлицькому водосховищі та бризкальних басейнах ЮУАЕС» акцентував увагу директор департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу Міненерговугілля Григорій Плачков: «Для нас дуже важливо завершити цей проект, оскільки він дасть можливість вивільнити у літній період замкнуті потужності Южно-Української АЕС. Якщо атомна енергетика влітку видаватиме максимум своїх можливостей, теплова генерація матиме змогу накопичити вугілля на складах для проходження осінньо-зимового максимуму. Тому проект важливий, ми за ним пильно стежимо, беремо участь у штабах, контролюємо реалізацію робіт».

На втілення проекту відводиться три роки. Після його завершення додатковий річний відпуск електроенергії ЮУАЕС складе від 547 млн кВт/год. за консервативними даними до 2 млрд 549 млн кВт/год. – за максимальною розрахунковою оцінкою.

Під час засідання оперативного штабу представники підрядних і проектних організацій підтвердили готовність виконати взяті на себе зобов'язання згідно зі встановленими графіками.

 

версія для друку