українська російська англійська
Держкомтелерадіо підготовлено проект Порядку використання державних коштів для фінансової підтримки НСТУ
20.01.2017 | 16:59
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

Держкомтелерадіо підготував проект Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки Національної суспільної телерадіокомпанії України, та проект постанови Кабінету Міністрів України, якою цей порядок буде затверджуватися.

Планується, що головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми  буде Держкомтелерадіо. Відповідно  до Порядку бюджетні кошти спрямовуватимуться на безповоротній основі для надання фінансової підтримки НСТУ, зокрема на оплату праці та нарахування на заробітну плату, на трансляцію теле- та радіопрограм, на придбання предметів, матеріалів і послуг для виробництва теле- та радіопрограм, відрядження та інше.

Не дозволятиметься  спрямовувати бюджетні кошти на придбання товарів, виконання робіт, надання послуг, які безпосередньо не пов’язані з виконанням НСТУ основної діяльності; на оплату посередницьких послуг; на трансляцію теле- та радіопрограм, реклами, оголошень, які вироблені на замовлення фізичних та юридичних осіб, а також теле- та радіопрограм, розповсюдження яких заборонено законодавством.

Порядком передбачено, що розподіл бюджетних коштів здійснюватиме Держкомтелерадіо відповідно до поданих НСТУ обґрунтувань потреби в коштах і детальних розрахунків витрат.

Текст проекту постанови КМУ «Про  затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки    Національної суспільної телерадіокомпанії України» розміщено для громадського обговорення на веб-сайті Держкомтелерадіо за посиланням http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=132536&cat_id=74130

 

версія для друку