українська російська англійська
Юрій Стець: Після реєстрації Суспільного мовлення наступний крок - обрання керівника
21.01.2017 | 10:39
МНІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

19 січня 2017 року зареєстровано юридичну особу ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України». Про це повідомив голова Держкомтелерадіо України, голова комісії з перетворення НТКУ в НСТУ Олег Наливайко.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець коментує: «Цей успішний крок – ключовий до старту. Тепер лишається обрати керівника та налагодити роботу таким чином, щоб Суспільне мовлення було саме для суспільства, задовольняло саме його потреби в належному інформуванні».

Юрій Стець додав, що реєстрація Суспільного мовлення як юридичної особи, зафіксувала за Україною право мовити за європейськими стандартами. Міністр також зауважив, що днями, під час його зустрічі з Послом Японії в Україні Сумі Шігекі, було домовлено, що Японія надасть Україні технічне устаткування для Суспільного мовлення. «Це дасть нам можливість виробляти якісний продукт. Ми запланували наступний крок – повторну зустріч майбутнього керівника Суспільного та представників Японії, де буде обговорено конкретні кроки щодо передачі обладнання та навчання спеціалістів за спеціальною програмою, розробленою колегами з Японії», - підкреслив очільник відомства.

Нагадаємо, що в понеділок, 16 січня 2017 року, Уряд одноголосно ухвалив проект розпорядження Кабінету Міністрів України, що стосується питання управління майном публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України». Редакція документу узгоджена з членами наглядової ради ПАТ НСТУ.

версія для друку