українська російська англійська
У Мінприроди обговорили екологічну складову Плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року
23.01.2017 | 12:35
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Під головуванням заступника Міністра  екології та природних ресурсів з питань євроінтеграції Миколи Кузя за участю керівників структурних підрозділів Мінприроди, представників Громадської ради при Мінприроди, екологічних громадських організацій, експертів та науковців відбулося обговорення екологічної складової проекту середньострокового Плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року.

Основні положення екологічної складової  проекту Плану пріоритетних дій Уряду презентувала директор Департаменту стратегічної екологічної політики Леся Карнаух. Вона зазначила, що запропоновані Мінприроди сім головних пріоритетів  у сфері охорони довкілля  внесено до цього проекту документа.

 Нагадаємо, що Мінприроди раніше запропонувало внести до проекту Плану пріоритетних дій Уряду такі пріоритети: розвиток мінерально-сировинної бази України, підвищення рівня екологічної безпеки в зоні відчуження, збереження природної спадщини, ефективне та безпечне поводження з відходами,  нова кліматична політика та реформування системи екологічного урядування, включаючи реформування системи державного природоохоронного контролю.

Микола Кузьо зазначив, що вказані пріоритети повністю відповідають сучасним викликам охорони довкілля та сприятимуть виконанню Україною Угоди про асоціацію з ЄС та інших міжнародних договорів і зобов’язань у галузі охорони навколишнього природного середовища.

За підсумками засідання було прийнято рішення взяти до відома  усі ухвалені пропозиції та опрацювати їх спільно з фахівцями профільних структурних підрозділів Мінприроди.

Детальніше з проектом  документа  можна ознайомитися за посиланням.

версія для друку