українська російська англійська
Від продажу прав оренди на землю у 2016 році місцеві бюджети Миколаївщини отримали понад 2 млн грн
23.01.2017 | 16:36
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У 2016 році в Миколаївській області на земельних торгах продано право оренди 42 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 1083,85 гектарів. Ділянки розташовані у Братському, Єланецькому, Березанському, Вітовському, Вознесенському, Новобузькому, Новоодеському та Снігурівському районах області. За результатами продажу прав оренди до місцевих бюджетів регіону надійшло 2,28 млн гривень.

Найвища відсоткова ставка річної орендної плати була зафіксована на території Єланецького району (Возсіятська сільська рада) Миколаївської області. За результатами торгів відсоток річної орендної плати на земельну ділянку площею 4,9 га склав 75,6%, що становить 15 127 гривень. Стартовий розмір річної орендної плати передбачався у 7,5% від нормативної грошової оцінки.

У грудні 2016 року у Миколаївській області продано 4 земельні ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 0,94 га на суму 1 579,08 тис. гривень. Також на земельних торгах продано права оренди 4 земельних наділів сільськогосподарського призначення державної власності площею 226,3 га на суму 197,41 тис. гривень.

Минулого року на Миколаївщині продали також права оренди на 13 земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності на суму 855,64 тис. гривень. Загальна площа наділів, що розташовані у м. Первомайськ та м. Миколаїв – 4,38 гектарів.

У першому кварталі поточного року в Миколаївській області планується продаж прав оренди на 15 земельних ділянок загальною площею 500 гектарів. Продаж прав оренди земельних наділів забезпечить щорічні надходження до місцевих бюджетів.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку