українська російська англійська
Протягом 2016 року аудитори Сумщини забезпечили відшкодування втрат майже на 11млн грн
24.01.2017 | 09:25
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області протягом 2016 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 11 млн грн.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 10 досудових розслідувань, а також вручили 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Економічного ефекту на суму 6,3 млн грн вдалося досягти від впровадження керівниками підприємств та установ пропозицій, які надали фахівці управління за результатами державних фінансових аудитів.

У 21 випадку до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано зупинення операцій з бюджетними коштами, у семи випадках призупинено бюджетні асигнування та двом розпорядникам бюджетних коштів зменшено бюджетні асигнування.

За порушення фінансової дисципліни 115 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 122 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 6 осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 3,4 млн грн.

 

версія для друку