українська російська англійська
Міністерство оборони є партнером СММ ОБСЄ, й ми готові до взаємодії та подальшої конструктивної роботи, - Степан Полторак
24.01.2017 | 14:07
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 24 січня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зустрівся з Главою Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Послом Ертурулом Апаканом.

У ході зустрічі сторони обговорили ситуацію на сході України та роботу Місії ОБСЄ.

Міністр оборони України наголосив на важливості співпраці зі Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні в умовах нестабільних змін безпекового середовища.

Генерал армії України Степан Полторак зазначив, що діяльність Збройних Сил України спрямована на чітке дотримання вимог Мінських домовленостей та виконання взятих Україною зобов’язань стосовно врегулювання ситуації виключно політико-дипломатичним шляхом.

«Україна повністю підтримує позицію щодо вільного пересування співробітників Місії та безперешкодному доступі до об’єктів, – наголосив Міністр оборони України. – Збройні Сили України готові надавати підтримку та сприяння спостерігачам».

Глава Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Посол Ертурул Апакан подякував Президенту України, Уряду, Міністерству оборони та військовослужбовцям Збройних Сил за співпрацю та наголосив, що співробітники Місії відчувають підтримку та турботу.

Зокрема, він відзначив допомогу у забезпеченні безпеки Місії, а також – ефективну співпрацю із представниками української сторони у СЦКК.

«Передумова миру – це припинення вогню. Головна мета роботи нашої Місії – це встановлення миру на Донбасі, – наголосив пан Апакан. – Налагоджена комунікація з українськими військовими має велике значення для роботи спостерігачів на Донбасі».

Також у ході зустрічі Глава Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні наголосив, що цього року зміниться концепція роботи спостерігачів: «Ми плануємо розшитими географію роботи наших спостерігачів, збільшити присутність співробітників Місії у конфліктних зонах та працюємо над диверсифікацію діяльності».

«Міністерство оборони України є партнером СММ ОБСЄ, й ми готові до взаємодії та подальшої конструктивної роботи, – наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак. – Ми переконані, що будь-які конфлікти можна вирішити лише політико-дипломатичним шляхом».

версія для друку