українська російська англійська
Оператори лотерей та аудитори взяли участь в практикумі-тренінгу в рамках підготовки до місії експертів MONEYVAL
24.01.2017 | 17:53
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УКРАЇНИ

Триває робота Державної служби фінансового моніторингу України щодо підготовки до 5-го раунду взаємної оцінки національної системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення Комітетом експертів Ради Європи з питань оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (MONEYVAL).

Черговий практикум - тренінг 24 січня ц.р. організовано для представників операторів лотерей та аудиторських установ, за участю Міністерства фінансів України.

Під час тренінгу було презентовано основні аспекти підготовки до оцінки суб’єктів первинного фінансового моніторингу, що регулюються Міністерством фінансів України, та обговорено орієнтовний перелік питань, що можуть бути підняті в рамках роботи місії.

Довідково

П’ятий раунд взаємної оцінки національної системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення Комітетом експертів Ради Європи з питань оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (MONEYVAL), відбудеться у період з 27 березня по 8 квітня 2017 року.

 

версія для друку